چاپ        ارسال به دوست

اولین نشست کارگروه توانمند سازی کارکنان موسسه برگزار شد

 

با عنایت به لزوم توانمند سازی کارکنان و برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز همکاران محترم موسسه، شانزدهم آبان ماه ۱۴۰۲ با حضور دکتر مهدی فدائی معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و  همکاران دفتر طرح و برنامه و نمایندگانی از معاونت های پژوهش و پایش اقتصادی در محل دفتر معاونت توسعه اولین نشست کارگروه برگزار گردید.

در این نشست معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی موسسه بر ضرورت برگزاری دوره های عمومی و تخصصی همکاران تاکید کرد و افزود:این کارگروه در بررسی دقیق نیازهای آموزشی همکاران محترم موسسه گام برخواهد داشت و موجب خواهد شد که در چارچوب ضوابط از خرد جمعی نیز برای تصمیمات بهره برده و نیازها با تکیه بر این رویکرد مورد بررسی و تصویب قرار گیرد.

همچنین در این جلسه، مدیر کل دفتر طرح و برنامه با بیان اینکه نیازهای آموزشی کارکنان محترم دفاتر و ادارات کل موسسه احصا شده است ،گفت: انصافا در این دوره نگاه ویژه ای به برگزاری دوره های عمومی و تخصصی مورد نیاز کارکنان وجود دارد که امیدواریم با تشکیل این کارگروه، دوره های مدنظر همکاران برگزار و در سطح خوبی برگزار گردد.

گفتنی است ضرورت تشکیل کارگروه توانمند سازی کارکنان پیش از این در سال ۱۴۰۱ توسط دفتر طرح و برنامه پیشنهاد داده شده بود که با تاکید و موافقت معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی این کارگروه راه اندازی و اولین جلسه آن برگزار گردید. مصوبات و برنامه های اجرائی آن به زودی از طریق دفتر طرح وبرنامه اطلاع رسانی خواهد شد

 


١٣:٤٩ - 1402/08/21    /    شماره : ٩٠٦١    /    تعداد نمایش : ١٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: