ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان دوره كارشناسي‌ارشد 1399

 

مراحل ثبت‌نام

 

  تهيه مدارك ثبت نام به شرح زير:

1-   اصل‌ گواهی دوره‌ كارشناسي‌ که معدل در آن ذکر شده باشد (سه برگ‌ تصوير آن) و ریزنمرات دوره کارشناسی (پذیرفته شدگانی که دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته هستند، ارائه اصل مدرک کاردانی که معدل در آن ذکر شده باشد (سه برگ تصویر آن) و همچنین ریزنمرات آن، الزامی است).

    1-1-  پذیرفته شدگانی که  قادر به ارائه مدرک کارشناسی نمی‌باشند، لازم است پس از دریافت نمونه فرم شماره1  "مدرک کارشناسی و معدل آن" و تایید آن توسط دانشگاه، در زمان ثبت نام آن را به این موسسه ارائه نمایند.

   2-1-   پذیرفته شدگانی که در زمان اعلام نتایج اولیه و تکمیل فرم انتخاب رشته، دانشجوی سال آخر بوده اند و حداکثر تا تاریخ 99/07/30 فارغ التحصیل می­‌شوند، ‌لازم است پس از دریافت  فرم شماره2 "معدل دانشجویان سال آخر"  و تایید آن توسط دانشگاه، در زمان ثبت نام آن را به این موسسه ارائه نمایند.

2-   اصل‌ شناسنامه‌ و كارت ملي و دو سری تصویر از تمام‌ صفحات‌ آن‌ها؛

3-   شش قطعه‌ عكس‌ تمام‌ رخ‌ 4×3 تهيه‌ شده‌ در سال‌ جاری؛

4-   مدرك‌ نظام‌ وظيفه برای آقایان؛

5-   حكم‌ مرخصي‌ سالانه‌ يا موافقت‌ كتبي‌ و بدون‌ قيد و شرط سازمان‌ متبوع‌ براي‌ كارمندان‌ دولت؛

6-   دریافت فرم شماره3 "تعهد آموزش رایگان" و تکمیل آن (گواهی امضاء در یکی از دفترخانه‌­های اسناد رسمی) و ارائه آن در زمان ثبت‌نام؛

7-   اسکن تمامی مدارک فوق و اقدام برای ثبت نام غیرحضوری از طریق بارگذاری مدارک اسکن شده در سامانه آموزشی به نشانی https://uni.imps.ac.ir/Hermes.html?param=stdnew  از تاریخ 1399/08/11 تا 1399/08/12.

8-    تکمیل و ارسال مدارک زیر از طریق پشت پیشتاز به منظور تشکیل پرونده فیزیکی:

 

قابل توجه:

-      کلاس‌های درسی ترم 991 بصورت غیرحضوری  از تاریخ 1399/08/17 برگزار خواهند شد و شرکت دانشجویان در این کلاس‌ها الزامی است.

-      برنامه کلاس‌­ها و نحوه حضور در کلاس‌های مجازی در تاریخ 1399/08/14 به شماره تلفن همراه دانشجو (در گروه واتس آپ)، اطلاع‌رسانی خواهد شد. 

 

فرم‌ها

 

 


1. نمونه فرم مدرک کارشناسی و معدل 

2. فرم تعهد فراغت از تحصیل دانشجویان ترم آخر دوره کارشناسی (معدل دانشجویان سال آخر)

3. برگ تقاضانامه برای بهره‌مندی از مزایای آموزش رایگان (تعهد آموزش رایگان)

4. مدارک مورد نیاز به منظور تشکیل پرونده فیزیکی پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد 1399 + فرم مشخصات فردی دانشجو